29/03

Pressure Busspipe + Grade Dub – ODLOŽENO

Datum: 29.3.2020
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 340 Kč na stránkách Futurum Music Bar (na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků) a sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal
Cena na místě: 420 Kč

Vzhledem k současné situaci Pressure Busspipe odložil celé jarní turné, tím pádem se odkládá i koncert 29. 3. ve Futurum Music Baru. Jednáme o náhradním termínu, o dalším vývoji vás budeme informovat. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Slíbili jsme vám, že vedle Elephant Mana přijede v březnu ještě jeden pozoruhodný hlas z Karibiku, a tak s radostí informujeme, že se 29. Března 2020 konečně do Česka podívá rastaman z Virgin Islands, který si říká Pressure Busspipe!

Po loňském nečekaném úmrtí Benjamina Vaughna z kapely Akae Beka se Pressure stává nastupujícím králem a nejznámějším mužským reggae hlasem na Panenských ostrovech, kterému se povedlo jako jednomu z mála zahraničních hlasů už více než před dekádou prorazit na Jamajce do studíí těch nejznámějších producentů. Pressure vydává velmi kvalitní, konzistentní a uvědomělou muziku už od svého prvního hitu Love and Affection z roku 2007. Kdo jej zná, ten ví, že v jeho případě je úplně jedno, jestli zrovna hraje reggae, dub, dancehall nebo hiphop, protože jeho hlas a flow si poradí s libovolným žánrem takovým způsobem, že se vaše ruce budou spontánně kolíbat nad hlavou.

Pressure v roce 2019 vydal skvělé album Rebel With A Cause, které redakce Jahmusic zařadila mezi 20 nejpozoruhodnějších alb loňského roku a kde hostují namátkou Akae Beka,Protoje, Sizzla, Kabaka Pyramid, Anthony B a v neposlední řadě americký rapper Redman, s kterým si Pressure s chutí dal ještě jeden samostatný singl v Redmanově produkci. Zkrátka a dobře – tohle si nechcete nechat ujít – a to přesto (nebo právě proto), že místo kapely bude doprovázen asi nejdůležitějším producentem Virgin Islands, což je Tippy přezdívaný I Grade Dub. Veterán žánru, který produkoval nejen vícero alb od Akae Beka a Midnite i dalších jmen, jako jsou Danny I, Lutan Fyah nebo právě nové album od Pressure Busspipe! A Tippy nepřijede jen jako selektor, ale bude naživo mixovat a efektovat svou vlastní produkci okořeněnou pořádnými basy, že si i my sami budeme připadat jako na Panenských ostrovech. Těšíme se nejvíc 29.3.2020 v pražském Futurum Music Baru další společný reggae joint Lucerny a Jahmusic!

 

Zobrazit program