07/10

[:cs]Rabia Sorda (MX/D), Chemical Sweet Kid[:]

Datum: 7.10.2017
Doors: 19:30
Start: 20:00
Předprodej: na pokladně v den akce, www.goout.cz
Cena na místě: tba Kč

[:cs]Erk Aicrag vypustí na Prahu svou kytarovou bestii.

„Hele, a kdy zas někdo přveze do Prahy Rabia Sordu?“ Těžko spočítat, kolikrát jsme tuhle otázku za poslední roky slyšeli. A protože k punkovější tváři Erka, frontmana mexických krvavých veleknězů Hocico, sami chováme nemalé sympatie, rozhodli jsme se fanouškům i sobě udělat radost.

V sobotu 7. října tedy budete mít po dlouhých letech možnost vidět Rabia Sordu v plné polní v Praze – včetně kytary a živých bicích, které nám všem pořádně naklepou půlky. Těšit se můžeme nejen na průřez toho nejlepšího z víc než desetileté kariéry tohoto spolku, ale i na nejnovější indus/dark electro punkové masakry. Zkrátka, chtěli jste nářez, máte ho mít.

Spolu s Raba Sordou se v Praze představí čerstvá naděje francouzského industrial rocku, trojka Chemical Sweet Kid a samozřejmě tuzemský předskok, který aktuálně vybíráme.

O všechny podrobnosti včetně předprodeje se s vámi podělíme už brzy. Už teď si ale natvrdo zapište do diářů – Sanctuary.cz presents: Rabia Sorda 7. října v Praze! Ostatně, před pár minutami to i sama kapela odhalila v následujícím traileru. Animales Salvajes on the road![:]

Zobrazit program