03/05

RED – PŘELOŽENO NA 16.10.

Datum: 3.5.2020
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 450 Kč na Obscure.cz
Cena na místě: 490 Kč
Nový termín má i koncert RED, uskuteční se 16. října 2020. Vaše vstupenky na koncert zůstávají v platnosti.
I přes náhradní termín koncertu nabízíme refundaci.
Vám, kterým se nový termín koncertu nehodí, o ni v případě našich e-ticketů můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 5. dubna 2020 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Red“ a pro urychlení vždy piště 10místný variabilní symbol objednávky).
Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje, v případě aktuálně zavřených poboček sítě Ticketmaster žádejte přes tento formulář https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new.
Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel, jinak zakoupené vstupenky zůstávají platné pro nový termín.
——————————————————————————————-
Show of RED was re-scheduled too. New date is October 16th, 2020 – Your tickets remain valid!
Despite the secured re-scheduling date of the show, we still do offer refunds.
Those of you who can’t make the new date can ask for a refund for your e-tickets within two weeks – up to midnight of April 5, 2020, at filip@obscure.cz (with email subject „Red refund“ a to speed up the process, do not forget to write the variable symbol of your order).
As for hard paper tickets, these will be refunded at the respective pre-sale locations – in case of Tickemaster, pls, fill this form https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new.
The refunds are only possible in the given time window, otherwise Your tickets remain valid.

——————————————————————————————-

Američany Red dost možná znát nebudete. V Americe je ale znají více než dobře, neb tam se jejich desky pravidelně dostávají do žebříčků Billboard a první dvě mají dokonce nominaci na Grammy.

Aktuálně je tahle s elektronikou směle koketující rocková alternativa na turné s In Flames, ale protože se v jejich tvorbě dá vystopovat i nu-metal či grunge, není překvapivé, že pódium sdíleli např. s P.O.D., Breaking Benjamin, Skillet, Papa Roach nebo Seether, jejichž fanoušky muzika Red jistě osloví.
Sedmá deska je ve výrobě a v květnu z ní ve smíchovském klubu Futurum bez nejmenších pochyb i něco uslyšíte.
 
Zobrazit program