05/04

RICHIE KOTZEN / US – zrušeno

Datum: 5.4.2021
Doors: 20:00
Start: 19:00
Předprodej: 690 Kč na Obscure.cz
Cena na místě: 750 Kč

Vzhledem k pokračující pandemii C-19 bohužel došlo k odložení turné Richieho Kotzena na neurčito.
Držitelům našich e-ticketů budeme peníze vracet automaticky, děkujeme za strpení.
Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje.
Vyjádření Richieho managementu:
With great disappointment, due to influx of new and continued Covid 19 cases, we unfortunately will need to postpone Richie’s Euro Tour to an undecided period in the future. We will rebook the Tour when it is safe to do so.
Thank you for your understanding, please stay safe and healthy, and hopefully, Richie will see you again soon in the not too distant future!

Vždy, když se RICHIE KOTZEN (The Winery Dogs, ex-Poison, ex-Mr. Big ad.) ukáže v Praze, má v sálu plno, ne-li vyprodáno a věříme, že tomu nebude jinak ani 5. dubna 2021. ,kdy přijede do pražského Futura představit jeho nadcházející trojalbum „50 for 50“, které naděluje ke svým padesátinám.

Richieho virtuozita a unikátní styl je v kytarovém světě pojem, jakožto jeho schopnost se hudebně srozumitelně vyjádřit a oslovit i posluchače nezaujaté jen kytarovou hrou, což potvrzuje i více než 10 miliónů poslechů na Spotify. Těšit se můžete na barvitou rockovou muziku ovlivněnou jeho nadžánrovým záběrem sahajícím nejen do jazzu a fusion, ale klidně i žánrů jako R&B či funk.

Vstupenky kupujte na https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/340

 

Zobrazit program