07/09

RICHIE KOTZEN / US – přeloženo na 5.4.2021

Datum: 7.9.2020
Doors: 20:00
Start: 19:00
Předprodej: 690 Kč na Obscure.cz
Cena na místě: 750 Kč

Nový termín má i koncert jedinečného RICHIEho KOTZENa, uskuteční se 5. dubna 2021 – Vaše vstupenky na koncert zůstávají v platnosti!

I přes náhradní termín koncertu nabízíme refundaci. Vám, kterým se nový termín koncertu nehodí, o ni v případě našich e-ticketů můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 20. května 2020 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Kotzen“ a pro urychlení vždy piště 10místný variabilní symbol objednávky).
Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje, v případě poboček sítě Ticketmaster žádejte přes tento formulář https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new.
Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel, jinak zakoupené vstupenky zůstávají platné pro nový termín.
——-
A new date for the show of phenomenal guitarist RICHIE KOTZEN is April 5th, 2021 – Your tickets remain valid!

Despite the secured re-scheduling date of the show, we still do offer refunds. Those of you who can’t make the new date can ask for a refund for your e-tickets within two weeks – up to midnight of May 20, 2020, at filip@obscure.cz (with email subject „Kotzen refund“ a to speed up the process, do not forget to write the variable symbol of your order).
As for hard paper tickets, these will be refunded at the respective pre-sale locations – in case of Tickemaster, pls, fill this form https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new.
The refunds are only possible in the given time window, otherwise Your tickets remain valid.

Vždy, když se RICHIE KOTZEN (The Winery Dogs, ex-Poison, ex-Mr. Big ad.) ukáže v Praze, má v sálu plno, ne-li vyprodáno a věříme, že tomu nebude jinak ani 5. dubna 2021. ,kdy přijede do pražského Futura představit jeho nadcházející trojalbum „50 for 50“, které naděluje ke svým padesátinám.

Richieho virtuozita a unikátní styl je v kytarovém světě pojem, jakožto jeho schopnost se hudebně srozumitelně vyjádřit a oslovit i posluchače nezaujaté jen kytarovou hrou, což potvrzuje i více než 10 miliónů poslechů na Spotify. Těšit se můžete na barvitou rockovou muziku ovlivněnou jeho nadžánrovým záběrem sahajícím nejen do jazzu a fusion, ale klidně i žánrů jako R&B či funk.

Vstupenky kupujte na https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/340

 

Zobrazit program