16/11

Rising Merch Faces Of Death Tour 2022

Datum: 16.11.2022
Doors: 18:00
Start: 18:30
Předprodej: 520 Kč na Obscure.cz a v síti Ticketmaster.cz
Cena na místě: 550 Kč

ARCHSPIRE a RIVERS OF NIHIL vymalují 16. listopadu 2022 ve Futuru!

Nejedno kované tech-srdce zaplesá při zveřejnění tohoto sakra nadupaného balíčku! Kanadští Archspire vyráží v příštím roce na společné evropské turné po boku amerických Rivers of Nihil!
Dvě zásadní technické deathmetalové kapely posledních let navíc podpoří melodičtější Allegaeon, progresivci Black Crown Initiate a australští deathcoristé To The Grave.
Máte se nač těšit zabijáci – STAY TECH!

Vstupenky v prodeji na https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/400 a v síti Ticketmaster.cz

info pro fans kvůli refundacím:

Kapel ze Severní Ameriky se tohoto roku dočkáme jen těžko, nikoho tak asi nepřekvapí, že Rising Merch Faces Of Death Tour 2021, kde nové desky měli představit nejen ARCHSPIRE a RIVERS OF NIHIL, ale též ALLEGAEON, BLACK CROWN INITIATE a TO THE GRAVE, se překládá na příští rok.

Nový datum je 16. 11. 2022 a mění se i klub (Futurum), vaše vstupenky zůstávají platné!
I přes náhradní termín nabízíme refundaci, můžete o ni v případě našich e-ticketů požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 8. listopadu 2021 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Archspire“ a pro urychlení vždy pište 10místný variabilní symbol objednávky).

Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje. Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel, jinak vstupenky zůstávají platné pro nový termín.

Zobrazit program