Celý program a vstupenky
15/09

Saint PHNX / UK

Datum: 15.9.2020
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 390 Kč + poplatky na stránkách Futurum Music Bar (na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal
Cena na místě: 450 Kč

Poprvé před rokem jako support Yungbluda v Roxy, podruhé v únoru v narvaném Café V lese, potřetí 15. září ve Futuru. To je bratrská spanilá jízda Alana a Stevieho a jejich Saint PHNX po pražských klubech v poslední době. Vstupenky v prodeji od 6. 3. 10:00.

“Je to těžký bejt v kapele se svým bráchou, je to něco mezi láskou a nenávisti” říká Alan. “Vždycky je to soutěž o to, kdo je lepší, je jedno jestli má pravdu Stevie nebo já, soupeříme jen tak.” “Jedinej důvod proč je Al v kapele je, že po mě máma chtěla, abych mu sehnal práci” říká Stevie.

Bratrské pouto je ale jedním z nejsilnějších vztahů, a toto skotské duo toho umí naplno využít. Ačkoliv měli jen pár singlů, předskakovali už takovým interpretům jako jsou Imagine Dragons, Lewis Capaldi nebo Yungblud.  Své první album, které pojmenovali DDMN, vydali letos v lednu. Únorové vystoupení v Café V lese ukázalo, že je jejich debutová deska nakopla a živák plný sborově odzpívaných refrénů se zařadil mezi koncerty, na které se jen tak nezapomíná.

Zobrazit celý program