15/09

Saint PHNX / UK – ZRUŠENO/CANCELED

Datum: 15.9.2020
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 390 Kč + poplatky na stránkách Futurum Music Bar (na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal
Cena na místě: 450 Kč

Saint PHNX bohužel vzhledem ke stávající situaci ohledně covid-19 zrušili své zářiové turné, tudíž je zrušený i koncert Saint PHNX 15. 9. ve Futuru. Vstupenky můžete vrátit v místě nákupu. Náhradní termín zatím není stanoven, pokud vše dobře dopadne, Saint PHNX dorazí na svůj sólový pražský koncert v září 2021. Sledujte naše kanály, dáme včas vědět. Futurum Music Bar & D Smack U Promotion.

Poprvé před rokem jako support Yungbluda v Roxy, podruhé v únoru v narvaném Café V lese, potřetí 15. září ve Futuru. To je bratrská spanilá jízda Alana a Stevieho a jejich Saint PHNX po pražských klubech v poslední době.

„Je to těžký bejt v kapele se svým bráchou, je to něco mezi láskou a nenávisti“ říká Alan. „Vždycky je to soutěž o to, kdo je lepší, je jedno jestli má pravdu Stevie nebo já, soupeříme jen tak.“ „Jedinej důvod proč je Al v kapele je, že po mě máma chtěla, abych mu sehnal práci“ říká Stevie.

Bratrské pouto je ale jedním z nejsilnějších vztahů, a toto skotské duo toho umí naplno využít. Ačkoliv měli jen pár singlů, předskakovali už takovým interpretům jako jsou Imagine Dragons, Lewis Capaldi nebo Yungblud.  Své první album, které pojmenovali DDMN, vydali letos v lednu. Únorové vystoupení v Café V lese ukázalo, že je jejich debutová deska nakopla a živák plný sborově odzpívaných refrénů se zařadil mezi koncerty, na které se jen tak nezapomíná.

Zobrazit program