28/05

Sandonorico – křest alba, support: Ewenay, Colosalist

Datum: 28.5.2022
Doors: 19:00
Start: 19:00
Cena na místě: 250 Kč

28. května proběhne křest nového alba Nová ZeMě kapely SANDONORICO.

Jedinečný symfonicko-metalový projekt po dlouhém úsilí konečně vydává debutové CD, na kterém prezentuje svou rozmanitou tvorbu s mnoha žánrovými přesahy. Od tvrdých kytarových riffů až po klavírní baladu, písně podkreslené orchestrálními samply nebo sbory v podání členů státní opery, vše ověnčené tóny violoncella.

Dále jako hosté večer zpříjemní kapely EWENAY a COLOSALIST, kteří o sobě píší:

EWENAY:
Jsme parta přátel a muzikantů z Prahy a okolí, co se v průběhu let dala dohromady pod názvem Ewenay. Skládáme vlastní tvorbu s inspirací ve folku a jsme malý metal folkový cirkus. Náš vznik by se dal popsat slovy „Hledali se, až se našli“. Trvalo hezkých několik let než se naše sestava ustálila na osmi členech a přestože je každý z nás jiný, děláme hudbu, která nás všechny spojuje.

COLOSALIST:
Úplně první koncert Colosalist je tady. Nová skupina kolem frontmana Petra Staňka (který spolu s Filipem Chudým zakládal kapelu Silent Stream Of Godless Elegy oceněnou Andělem) navazuje na odkaz české doom metalové scény 90 let. Jejich hudbou se prolínají monumentální melodie stesku, dravosti, smutku, naděje a temnoty.

Na akci není předprodej, vstupenky budou na pokladně v den akce za 250 Kč.

Zobrazit program