08/11

SATURNUS, ESOTERIC, support

Datum: 8.11.2022
Doors: 19:00
Start: 19:00
Předprodej: 590,-
Cena na místě: 550,- Kč
Maják prostupující psychedelickou bouří… těžký doom ovládne Prahu!
Dánští doomaři SATURNUS nekoncertují příliš. A ještě méně často obohacují svou diskografii. V Čechách jsme je neviděli 7 let, od poslední desky uběhlo dokonce už 10 zim. Konečně nastala doba přetnout letité ticho a rozdmýchat ve všech melancholických srdcích hřejivý plamínek.
SATURNUS v listopadu přijedou s psychedelickými funeralisty ESOTERIC a na turné bude exkluzivně dostupné už nové EP „The Lighthouse Session“ (Prophecy Productions). Na něj má navazovat plnohodnotné album, které pomalou kapelu, jež do jemné melancholie zaplétá šlapavé hitové pasáže, snad už definitivně vytrhne ze spárů turbulencí v sestavě a připraví je na další etapu. Ta ze SATURNUS snad vystaví trvale zářící maják, který vyvede všechny doommetalové duše z oceánů zoufalství přes břehy zalité mlhami smutku, kterými by jejich krásné melodie a pohlcující atmosféra zaslouženě měly být.
Turné titánů zkázy se na své sedmé zastávce dobelhá až do Prahy. Jeho nedílnou součástí vedle zatím nejmenované předkapely bude birmighamské božstvo ESOTERIC, které pro turné Before The Storm oznámilo, že do svého setlistu zařadí velké množství písní z posledního alba „A Pyrrhic Existence“. Od jeho vydání v listopadu 2019 totiž nebyla příležitost ho koncertně představit. A jelikož si Esoteric navíc připomínají 30 let existence, chtějí zahrát výběr písní zahrnující celou jejich kariéru. Čeká vás intenzivní psychedelický chaos a drtivě těžký doom!
Zobrazit program