15/12

[:cs]Skywalker , From Our Hands , City Lights & special guests[:]

Datum: 15.12.2016
Doors: 18:00
Start: 19:00

[:cs]

Skywalker
Ve zkratce Skywalker vznikli v létě 2010 jako pohrobek pop punkové formace Hustler State. Členové HS čím dál víc cítili nutkání, posunout se hudebně dál a jinam. Ačkoliv ze svých pop punkových kořenů nadále čerpají, v nové tvorbě se silně projevuje ovlivnění kapelami jako A Day To Remember, For The Fallen Dreams nebo Parkway Drive apod. Výsledkem je v našich končinách ojedinělý mix metalcoru, hardcoru a pop punku.
From Our Hands
From Our Hands je slovenská punk rocková hudební skupina, která byla založená 1. ledna 2007 v Bratislave z rozpadlé skupiny Trans Panama. Frontmanem kapely je Matej Hoťka známý i z působení v slovenské kapele Hex.
City Lights
CityLights jsou banda kluků, co vyznávají ideály špinavýho rock ‘n rollu. Skupina se dala dohromady v roce 2009, a po několika měsicich nekonečných prochlastaných zkoušek v kůlně na basákove zahradě prišlo na svět první dvoupísňové EP “Dickcheese”, který se podařilo svépomocí vydat v roce 2010. B CityLights hráli všude, kde byla elektřina – od squatu až po známý kluby a bary ve velkých městech. Kluci mají za sebou hraní s americkými kapelami Cancer Bats, Stick To Your Guns a Papa Roach při jejich koncertech v ČR.
Donnie Darko
Původně one man project, ze kterého se v září 2012 vyklubala plnohodnotná kapela. Tvoří ji bývalí členové Shogun Tokugawa a This Night Draws the End.

[:]

Zobrazit program