01/04

The Academic / IE – ZRUŠENO/CANCELED

Datum: 1.4.2020
Doors: 20:00
Start: 21:00

Vzhledem k současné situaci a zákazu konání hromadných akcí se The Academic rozhodli odložit své evropské turné. Bohužel se pro českou zastávku turné nepodařilo najít náhradní datum, tudíž koncert The Academic 1. 4. 2020 ve Futurum Music Baru je zrušený. Zakoupené vstupenky budou refundovány. Pokud máte e-ticket, není zapotřebí nic řešit, sami prodejci vstupenek vám zašlou info o refundaci. Pokud máte tzv. hard ticket, neboli klasickou papírovou vstupenku, můžete ji vrátit v místě nákupu. Předprodejní místa jsou však nyní z důvodu vládního nařízení uzavřena, doporučujeme vyčkat, až tato situace pomine, nebo kontaktujte příslušného prodejce. Pokladna Lucerna Music Baru je v současnosti také uzavřena, pokud jste koupili vstupenku zde, napište prosím na tickets@musicbar.cz a my vám dáme vědět, až bude opět otevřeno. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Futurum Music Bar & D Smack U Promotion.

The Academic – Craig Fitzgerald, Dean Gavin a bratři Matt a Stephen Murtagh – se dali dohromady ještě před prahem dospělosti. Za posledních 5 let ale dospěli a brázdí pódia po celém světě. V Česku loni vyprodali Café V lese. Svůj další koncert v Praze mají The Academic naplánovaný na 1. dubna do Futura.

Koncem roku 2014 se o téhle čtyřce, která skvěle a hlavně rychle hraje krátké výbušné koncerty, začalo hodně mluvit na rovinách Westmeathu, nevelkém kraji uprostřed Irska.  Nová irská senzace v té době hrála pouhých 18 měsíců. Od soutěže ‚Battle of The Bands‘ na škole se vypracovali v jednu z nejnadějnějších nových kapel. Na velkých festivalech předskakovali Twenty One Pilots, The Strokes, Catfish And The Bottlemen. Na Hype Machine získali třetí místo s miliony online streamů a hrají je mnohá rádia včetně BBC Radio 1 v Británii (Annie Mac, Huw Stephens,Phil Taggart).

Zobrazit program