13/02

The Casualties / USA, Dezinfekce / CZ

Datum: 13.2.2019
Doors: 19:30
Start: 20:00
Předprodej: ticketstream
Cena na místě: 350 Kč

Zásadní new yorkská punková kapela se vrací po čtyřech letech do naší matičky Prahy, zase Futuru propotit trenky.

Původní frontman kapely, Jorge Herrera, v roce 2017 kapelu opustil, ale kavalérie zvaná The Casualties ani náhodou neuteče z bojiště. Za mikrofon se postavil zpěvák The Krum Bums a bum, máme tu novou desku.

Jmenuje se „Written in Blood“ a vyšla u Cleopatra Records. The Casualties se dali dohromady v roce 1990 a pomalu ale jistě si vybudovali přímo armádu (o)kovaných fans po celém světě. Znuděni z vlny grungových a new wave kapel začátkem 90tých let a ve snaze vrátit punk zpátky kam patří, nasadili pěkně svižný tempo a nabrousili kytary na vostro.

Z hard coru, jak z citrónu, ždímají esenci tvrdý razný muziky, ze street punku zas pouliční drzost, melodie a rebelii. Celý dohromady to dává smysl, má to peprnej říz a pořádný koule.

Na živo samozřejmě naprosto nekompromisní zážitek, ten si jen z reprobeden doma prostě nedáte. Speciálním hostel večera bude Dezinfekce, vzteklí psi z Českých Budějovic. Historie kapely začala taky hned na začátku 90tých let a za tu dobu, sakra vědí, co dělají. Rychle, hlasitě, straight to ksicht neurvalej hard core punk. Nic víc není třeba. Snad trocha potu a krve.

THE CASUALTIES (usa)
www.facebook.com/TheCasualties

DEZINFEKCE (cz)
www.facebook.com/dezinfekce

Předprodej od 3.12.2018:
TICKETSTREAM.CZ – 250Kč + poplatky

Zobrazit program