29/11

The Horrors (UK), support: Mueran Humanos

Datum: 29.11.2017
Doors: 20:00
Start: 20:20
Předprodej: web Futurum Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Cena na místě: 790 Kč

THE HORRORS

KTEŘÍ NEDÁVNO PŘEDSKAKOVALI NA TURNÉ DEPECHE MODE

VYDÁVAJÍ 22.ZÁŘÍ SVÉ PÁTÉ STUDIOVÉ ALBUM ‘V’.

DESETISKLADBOVÉ ALBUM PRODUKOVAL PAUL EPWORTH

EVROPSKÉ TURNÉ BUDE NÁSLEDOVAT V LISTOPADU. ..

a 29.11. je přivítáme ve Futuru!!

VSTUPENKY ZA 690 KČ + POPLATKY BUDOU V PŘEDPRODEJI NA WEBU FUTURUM.MUSICBAR.CZ, NA WWW.GOOUT.CZ A V PŘEDPRODEJÍCH TICKETPRO A TICKETPORTAL OD 10.HODIN V PÁTEK 30.6. FANOUŠCI, KTEŘÍ SLEDUJÍ KAPELU NA SPOTIFY, SI VSTUPENKY BUDOU MOC KOUPIT DŘÍVE. NA MÍSTĚ V DEN KONCERTU BUDOU LÍSTKY ZA 790 KČ.
————————–————————–———————-
Deska s názvem ‘V’ bude překvapivě asertivní. Albu předchází první singl ‘Machine’, majestátní klasická skladba. Deset skladeb na desce je ovšem tak rozmanitých, že když zazní poslední skladba alba a zároveň další singl ‘Something To Remember Me By’, je to taková směs dance, trance a žánrů osmdesátých let, že vám bude připadat stejnou měrou přirozená i překvapivá. ‘V’ představuje kapelu na vrcholu, s osvobozujícím pocitem tvůrčí svobody.

“Je to risk,” říká Faris Badwan.“Ale život bez riskování je nuda. Je to antiteze tvořivosti, pokud tušíte, co budete pokaždé dělat.”

Obal alba vytvořil talentovaný VFX umělec a režisér Erik Ferguson, který je znám svou abstraktní tvořivou vizí.

‘V’ se nahrávalo v Londýně s producentem Paulem Epworthem, který mimo jiné spolupracoval s umělci jako FKA Twigs, Lorde, Rihanna, Adele, London Grammar, Florence and the Machine, Coldplay, U2 a Paul McCartney.

Basák Rhys Webb dodává, “Přestože jsme kdysi začínali s punkově garážovým zvukem, vždycky jsme toužili experimentovat a zkoumat hudební možnosti.”

Line up:
20:00 doors
20:20 Mueran Humanos
21:30 The Horrors

Zobrazit program