03/10

THE SOFT MOON / US, SUPPORT: FATA MORGANA

Datum: 3.10.2022
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 490 Kč na webu Futurum Music Baru a GoOut.cz
Cena na místě: 550 Kč

The Soft Moon (aka multiinstrumentalista Luis Vasquez) přijede do Futura s novým albem Exister, které vychází 23. září na Sacred Nobes Records. S oznámením zároveň vypustil úvodní singl alba Him, na kterém spolupracoval s hudebníkem jménem fish narc. Ten se s Vasquezem objeví v úchvatném videoklipu který režírovali Wiggy & Nick Blanco.

„Smyslem celé desky je sdílet mé veškeré emoce,“ popisuje Luis Vasquez – The Soft Moon. „Žádné dvě skladby nejsou stejné. Je to o existenci lidské bytosti ve světě, o zažívání mnoha emocí a zážitků, které život přináší.“

Proto tedy název alba Exister, desky, která je jednou extaticky rozjásaná, podruhé temně ochromující – jako vše, co přináší život, kdy vydržet a existovat je naše jediná možnost. „Exister je můj způsob, jak říct ‘Jsem tady, vypořádej se s tím.’“ dodává Vasquez.

Album je hodně osobní, protože Vasquezův život prošel při jeho tvoření mnoha velkými změnami. Opustil Berlín, jeho dlouholeté působiště, přestěhoval se do Joshua Tree, aby zde během lockdownu našel hudební i osobní prostor.

Zobrazit program