21/03

THE TEMPERANCE MOVEMENT / UK, GUEST: THOMAS WYNN & THE BELIEVERS

Datum: 21.3.2018
Doors: 20:00
Start: 20:30
Předprodej: 390 Kč + poplatky. Web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Cena na místě: 490 Kč

Britští rock and rolleři se vracejí se sérií koncertů ve Velké Británii a Evropě, kterými podpoří vydání svého nového studiového alba A Deeper Cut, které vychází v únoru 2018.

Kapela prožila posledních několik let ve víru událostí – vydala dvě alba, která se dostala do Top 20, vyrazila na turné kolem světa a vystupovala na světových pódiích po boku takových megahvězd, jako jsou The Rolling Stones.

The Temperance Movement jsou konečně zpět – a vůbec nelenili, protože doufají, že rok 2018 bude ještě úspěšnější.
Turné proběhne ve Velké Británii, Irsku, Německu, Francii, Švýcarsku, Belgii, Holandsku, Rakousku, Polsku a České republice. Kapela vystoupí před dosud nejpočetnějším publikem. První singl z nového alba s názvem Caught In The Middle bude premiérově vysílán 3. listopadu.

Netrpělivě očekávané nové album A Deeper Cut vyjde 16. února 2018 a obsahuje 12 zbrusu nových skladeb.

„Tohle je dosud moje nejoblíbenější album, které jsme natočili, a těším se na její vydání víc než kdykoliv předtím,” prohlásil kytarista Paul Sayer. „Cítím, že se nám na téhle desce podařilo zachytit to, co jako kapela představujeme. Už se nemůžu dočkat, až ji lidem zahrajeme naživo.”

Zobrazit program