12/06

[:cs]Throw Away Boombox: Evidence / US[:]

Datum: 12.6.2017
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: Web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal.

[:cs]

20:00 – 22:00 support – DJ Pufaz / Inphy
22:00 – 23:00 EVIDENCE /USA/
23:00 – ??:?? Afterparty – DJ Pufaz / Inphy

Vstupenky v předprodeji za 400 Kč + poplatky.

Čím to je, že zrovna tenhle chlápek tak funguje? Značková Slow Flow? Parádní bubny, nejčastěji od bráchy z jiný mámy a druhý půlky Step Brothers jménem The Alchemist?

Že se v uragánu trendů řídí vlastníma pravidlama, nesnaží se naskočit na cizí vlak, ale ani netrčí dvacet let na místě jako stárnoucí parodie sebe sama? Jsou to energický koncerty, kde jako fanoušek dostanete pokaždý pocit, že jste to zažili na plný koule?

Cítíte ho z první i poslední řady, jako by pokládal vlastní duši na oltář rapu pokaždé když vezme do ruky mikrofon? Je to fakt, že se na sólo kariéru nedal, aby se pachtil po slávě, ale když kapele docházel dech a jemu vůbec?

Že s věkem jen zraje jak víno, a to nejlepší nejspíše teprve přijde? Jsou to texty, chytrý punchlines i upřímná civilně osobní vyznání, který s náma v celkovým hávu lehký melancholie zarezonuje zas a znova?…

Možná všechno. Něco. Nic. Jistý je jen to, že se můžeme těšit na novou desku a další koncert 12. června ve Futurum Music Baru v Praze. Jestli má být video “Throw It All Away” ochutnávkou, myslím, že víc netřeba, proberem to na místě.

Weatherman hlásí, že to bude vysoký tlak přepočtený na hladinu moře v hektopaskalech. “There’s more on a way. When I said this I was walking in the rain…”

 

support: DJ Pufaz, Inphy

 [:]

Zobrazit program