Celý program a vstupenky
22/03

TORTURED SOUL / US

Datum: 22.3.2018
Start: 21:00
Doors: 20:00
Cena na místě: 460 Kč
Předprodej: 390 Kč + poplatky. Web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Americké trio Tortured Soul kombinující soul s housovými beaty se po dvou letech vrací do Prahy! Pokud máte rádi naživo hranou taneční muziku, nenechte si ujít!

Tortured Soul jsou tím nejlepším důkazem, že moderní taneční muzika může skvěle fungovat i zahraná naživo. V superlativech o nich nemluví jen věrní fanoušci, ale také respektované hudební osobnosti. Lenny Kravitz o jejich muzice prohlásil poeticky: „Hudba Tortured Soul zní jako hudba, na kterou bych chtěl vstávat v sobotu ráno, kdy se derou sluneční paprsky skrz okno“. Uznávaný DJ a vydavatel Gilles Peterson zase prohlásil Tortured Soul za budoucnost house music. Vřelých slov se kapele dostalo i od Stevie Wondera a Carla Coxe. Není se co divit. Americké trio totiž ukazuje, že moderní dance music nemusí být čistě jen DJská záležitost. Tři vynikající muzikanti spojují naživo tepající housové beaty se soulovými vlivy Prince, Heatwave a Kool & The Gang a vytváří perfektně groovující směs.

Tortured Soul odehráli už pět skvělých koncertů v pražském Lucerna Music Baru, letos se poprvé představí také u nás.

Zobrazit celý program