22/03

TORTURED SOUL / US

Datum: 22.3.2018
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 390 Kč + poplatky. Web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Cena na místě: 460 Kč

Line up:
20:00 otevření klubu
20:00 DJ Groovyluvah (Expres FM) back to back DJ Maceo (Radio Wave)
21:30 Tortured Soul
after DJ Groovyluvah

Americké trio Tortured Soul kombinující moderní soul s housovými beaty se po dvou letech vrací do Prahy! Pokud máte rádi naživo hranou taneční muziku, nenechte si ujít!

Tortured Soul vydali v minulém roce singl U Live 2 Far Away složený a produkovaný Johnem Christianem Urichem, hlavní postavou brooklynského tria. Kromě hlavní verze se track dočkal i pěti remixů.

U Live 2 Far Away poslech ZDE
U Live 2 Far Away remixy poslech ZDE

Tortured Soul jsou tím nejlepším důkazem, že moderní taneční muzika může skvěle fungovat i zahraná naživo. V superlativech o nich nemluví jen věrní fanoušci, ale také respektované hudební osobnosti jako Lenny Kravitz, Gilles Peterson, Stevie Wonder nebo Carl Cox. Není se co divit. Americké trio totiž ukazuje, že moderní dance music nemusí být čistě jen DJská záležitost. Tři vynikající muzikanti (John-Christian Urich – bicí, zpěv, Isam McGregor – klávesy, Jordan Scannella – basa) spojují naživo tepající housové beaty se soulovými vlivy Prince, Heatwave a Kool & The Gang a vytváří perfektně groovující směs.

Tortured Soul odehráli už pět skvělých koncertů v pražském Lucerna Music Baru, letos se poprvé představí také u nás. Udělejte si ve čtvrtek 22. března čas. Ve Futuru nás čeká parádně roztančenej mejdan. 🙂

Zobrazit program