21/12

[:cs]TŘI SESTRY – VÁNOČNÍ KONCERT[:]

Datum: 21.12.2016
Doors: 19:00
Start: 20:00

[:cs]TRADIČNÍ VÁNOČNÍ KONCERT TŘÍ SESTER V PRAZE

 Skupina Tři sestry svým fanouškům nadělí tradiční Vánoční koncert v klubu Futurum, který proběhne 21. 12. 2016!

Tři sestry jsou dnes českou legendou, která se stále stejným nadšením už více než třicet let objíždí českou kotlinu. Kde se bere taková dlouhověkost a elán?

“Pořád nás hraní baví a těšíme se na každý další koncert, na naše fanoušky, na nové písničky.” říká lídr Tří sester Lou Fanánek Hagen…

Původně punkové Tři sestry byly založeny v roce 1985 v kultovním hostinci Na Staré Kovárně v pražské čtvrti Braník. Lou Fanánek Hagen často mluví o Braníku jako o místu, kde kapela našla svůj domov. Po hrstce undergroundových koncertů před revolucí i řadě klubových vystoupení po ní vydaly Tři sestry v roce 1990 debutové – z dnešního pohledu legendární – album Na Kovárně, to je nářez. Od té doby podnes pak plodný soubor publikoval více než  dvě desítky alb. V roce 2011 byly Tři sestry uvedeny do Beatové síně slávy.

„Před třiceti lety se nám mnozí vysmívali, či přímo – a to je horší – ohrnovali nos. A kde jsou dnes Tři sestry, a kde oni? Mnozí na hřbitově zakopáni, a zbytek? V marnosti brodí se životy, trýzněni službou ‚na panskym‘, skrývanou touhou po jiných ženách, či touhou po pohádkových večírcích a životě bez budíku…, anebo jsou možná šťastni! Jako my, už třicet let,“ uvedl Lou Fanánek Hagen.

Předprodej vstupenek:

 

www.ticketstream.cz

 

Na staré Cihelně (Chaberská 18, Praha 8)

Na staré Sokolovně (Podoslá 90/5, Praha 4)

Na staré Vozovně (Patočkova 4, Praha 6)

Na staré Ráně (Drahobejlova 53, Praha 9)[:]

Zobrazit program