11/05

UCee – křest alba

Datum: 11.5.2019
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 250 + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal
Cena na místě: 350 Kč

UCee chystá k vydání své nové album jménem Bridges, které pokřtí 11. května 2019 v pražském Futurum Music Baru. Tento výborný zpěvák s egyptsko-tuniskými kořeny se narodil v Německu, a má už dekádu hluboké spojení i s Prahou.

Ještě jste se neseznámili? UCee zpívá už hodně dlouho, v patnácti jej jako mladý talent podepsali Virgin Records a tak se už tehdy hudba stala středobodem života a nahrávací studio druhým domovem. UCeeho hudební láskou je od dětství soul, R´n´B a rap, ke kterým se brzy přidalo i reggae a dancehall. Spolupracoval s mnoha projekty, dlouho vystupoval s vlastní kapelou Royal Family a v Čechách pak mj. United Flavour. Když vzpomínáme tuto kapelu, je třeba dodat, že právě Djei ve svém studiu Flavour production produkoval i nové album Bridges. A tak je jasné, že to bude stát za to!

UCee je také už roky členem stále populárnějšího bavorského seskupení Mortal Kombat Sound, kde funguje jako zkušený MC. Velký krok pak pro něj bylo založení vlastního labelu Good Call Records. Vzpomeneme-li jeho písničky, je třeba zmínit první velký hit Sugar po kterém následovaly další, třeba No Ifs No Maybes, One Sound, Busy, International nebo Time Is Running. Velké sólové album International Call, kde najdete v remasterované podobě i tyto songy, mu vyšlo v roce 2012. Od té doby intenzivně koncertoval, třeba i na Jamajce, v Thajsku, Egyptě, Portugalsku nebo v západoafrické Gambii, které se říká africká Jamajka. Za sebou má za poslední dekádu přes 500 koncertů a tak k novému albu uplynulo dlouhých sedm let. UCee mezitím ještě více dozrál a jeho album tak určitě bude velká radost poslouchat. Křest desky proběhne v Praze za účasti mnoha hostů a my už se moc těšíme!

Zobrazit program