25/05

[:cs]VII. narozeniny magazínu Full Moon[:]

Datum: 25.5.2017
Doors: 19:00
Start: 20:00
Cena na místě: Vstup zdarma s kterýmkoliv Full Moonem z letošního roku, případně si ho můžete na vstupu zakoupit. Kč

[:cs]Sedm let, sedmdesát tři čísel.

Bylo to ve čtvrtek 27. května roku 2010, první číslo Full Moonu se tisklo bůhvíproč v Olomouci, odkud nám ho dopravovali na několikrát a z titulní strany se usmíval Mike Patton. Přes všechny sázky na brzký zmar časopisu nebo dokonce tištěných magazínů obecně je Full Moon na scéně stále, v mnoha ohledech dospělejší, silnější a snad i o něco chytřejší. Během sedmi let se toho stalo mnoho, kromě spousty časopisů stihl úplňkový tým vydat více než tři desítky hudebních nosičů nebo dvě knihy, uspořádat desítky koncertů a několik výstav. Magazín potkaly věci lepší, horší i nejhorší, přes několik změn formátu, papíru a ceny se s (téměř) každým úplňkem na pultech objevuje nové vydání. Sedm let.

Jak jinak oslavit výročí hudebního časopisu než koncertem – večírek u příležitosti sedmých narozenin Full Moonu proběhne ve čtvrtek 25. května v pražském klubu Futurum Music Bar.

Hlavními gratulanty budou Kill the Dandies!, kteří pokřtí dlouho očekáváné nové album, z Brna a Nového Zélandu přijedou popřát Metronome Blues a staví se také Ian White (Gallon Drunk, Big Sexy Noise), který představí svůj sólový projekt BLyTH. K tanci a poslechu budou hrát Saint Francis a Madshake Party DJs, na místě bude většina současných i bývalých redaktorů a snad i několik dalších překvapení, na kterých se ještě pracuje. Stejně jako na dalších číslech – sedmičkou nic nekončí, ale začíná.

Vstup zdarma s kterýmkoliv Full Moonem z letošního roku, případně si ho můžete na vstupu zakoupit.

KILL THE DANDIES! – křest nového alba!
https://www.facebook.com/killthedandies

METRONOME BLUES
https://www.facebook.com/metronomeblues

BLyTH⎤ /UK/
(IAN WHITE member of Gallon Drunk & Big Sexy Noise)

DJ SAINT FRANCIS / MADSHAKE PARTY djs[:]

Zobrazit program