16/10

VNV NATION, support: HOLYGRAM / DE

Datum: 16.10.2018
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 390 Kč + poplatky. Web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Cena na místě: 490 Kč

Evropský elektronický projekt vedený Ronanem Harrisem v roli zpěváka, autora skladeb a producenta se vrací v říjnu do Prahy. Jen 4 dny před koncertem v Praze vydají VNV Nation nové album Noire.

Fanoušci se mohou těšit na extra dlouhou nadupanou show, v rámci které kapela zahraje jak skladby z nového alba, tak i největší hity a raritní kousky.

VNV Nation byli vždy nezařaditelní – jejich tvorba spojuje poetické a přemýšlivé texty se zvukem, který sahá od melodických tanečních beatů a indie elektronických chorálů k náladovým baladám a postklasickým filmovým skladbám. Jejich koncerty jsou legendární pro svoji energii a pozitivní emoce. Vybudovali si široký okruh fanoušků a vyjíždějí na vyprodaná turné i festivaly po evropě a Spojených státech.

Během svého působení dosáhli VNV Nation výrazných úspěchů. Jejich poslední tři alba se dostala do Top 10 v Německu a do Top 5 Billboard Chart v USA.

Ronan Harris se narodil v Dublinu v Irsku a nyní žije v Německu v Hamburku.

Zobrazit program