03/10

VOYAGER / AU – ZRUŠENO

Datum: 3.10.2024
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: 520 Kč web Obscure.cz, 561 Kč GoOut.cz
Cena na místě: 550 Kč

Vážení fanoušci, koncert Voyager je, bohužel stejně jako celé turné kapely, ze zdravotních důvodů zrušený. Majitelům Obscure a GoOut e-ticketů budou peníze vráceny automaticky na účet. Pro vrácení peněz z Ticketmaster prosím kontaktujte pobočky, kde jste si lístky zakoupili. Děkujeme.

„Milá rozsáhlá hudební rodino, dnes se s vámi všemi musíme podělit o hořkosladkou zprávu. Dobrou zprávou je, že Dannyho chemoterapie zabírá, špatnou zprávou je, že jsme se rozhodli zrušit všechna živá vystoupení v roce 2024, abychom umožnili, aby chemoterapie pokračovala ve svých kouzlech, s nadějí, že Danny může pokračovat v #fvckcancer a znovu nabrat sílu.

Toto rozhodnutí jsme neudělali lehce. Jako kapela budeme i nadále aktivní v jiných směrech a vážíme si vaší další podpory. I když teď nemůžeme vyrazit na turné, máme rozdělanou spoustu dalších věcí a rok 2024 pro nás jako kapelu stále slibuje vzrušující rok a tvůrčí šťávy tečou proudem. Prosíme vás, abyste u svých poskytovatelů vstupenek požadovali vrácení peněz, a ještě jednou se omlouváme, že letos nemůžeme přijet do některého z měst ve vašem okolí. Máme vás všechny rádi,“ vzkazuje Team Voyager.

Zobrazit program