Celý program a vstupenky
16/06

Wage War / US

Datum: 16.6.2021
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 440 Kč + poplatky na stránkách Futurum Music Bar (na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal
Cena na místě: 540 Kč

Nové datum za odložený koncert z 10. 8. 2020.

Floridská metalcorová pětka Wage War vybrousila svou výbušnou kombinaci technického umu a hypnotických melodií na svém třetím albu Pressure (Fearless Records), které českým fanouškům představí 10. června v pražském Futuru.

Kapelu tvoří Briton Bond (zpěv), Cody Quistad (doprovodná kytara, čistý vokál), Seth Blake (kytara), Chris Gaylord (basová kytara) a Stephen Kluesener (bicí). Wage War debutovali v roce 2015 albem Blueprints, které obsahovalo skladby “Alive” (12 milionů streamů na Spotify) a “The River” (8 milionů streamů).

Druhé album Deadweight z roku 2017 již představilo vyzrálou kapelu. Singl “Stitch” získal 14 milionů streamů na Spotify a Deadweight si vysloužilo chválu od MetalInjection, New Noise, Metal Hammer a Rock Sound. Wage War byli na turné s I Prevail, Of Mice & Men, Parkway Drive a A Day To Remember.

Loňské album Pressure produkoval Drew Fulk (Motionless in White, Lil Peep, IDKHOW) a kapela jej poprvé nahrála v inspirativním Los Angeles. Pressure dostává Wage War na vyšší úroveň. “Když si poslechnete tuhle desku, dáte Wage War desítku,” říká Cody. “V textech jde všechno od srdce. Možná vám to pomůže v těžkých situacích, posune do dalšího dne nebo vám to dá sílu si s někým promluvit. A není nic lepšího.”

Vstupenky původně zakoupené na koncert 10. 6. 2020 zůstávají v platnosti. V případě, že vám termín nového koncertu nevyhovuje, je možné vstupenky vrátit do 4. 10. 2020 v místě zakoupení.

Zobrazit celý program