01/10

WAGE WAR / US, SPECIAL GUESTS: The Devil Wears Prada, Siamese VYPRODÁNO / SOLD OUT

Datum: 1.10.2022
Doors: 18:00
Start: 19:00
Předprodej: 440 Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru a GoOut.cz
Cena na místě: 540 Kč

Line up:
18:00 doors
19:00 Siamese
20:00 The Devil Wears Prada
21:15 Wage War

Praha se konečně dočká metalcorových Wage War, kteří přijedou do Futura v rámci turné k novému albu Manic. Jako support vystoupí The Devil Wears Prada a Siamese.

„Jsme velmi nadšení, že se vracíme do Velké Británie a Evropy s našimi přáteli z The Devil Wears Prada a Siamese,“ těší se kapela a doplňuje: „Slibujeme, že vám přivezeme naši nejlepší show!“

Wage War jsou v současné době na turné se Slipknot v rámci Knotfest Road Show v USA a hned poté se vydají na headline šňůru.

V říjnu vydali své čtvrté album Manic, které definuje jejich kariéru. Na desce kapela mistrně dosahuje křehké a promyšlené rovnováhy mezi groovy, riffy, melodiemi a elektronickými vyhrávkami. Poté, co skupina nasbírala téměř 300 milionů streamů a získala široké uznání od Billboardu, Loudwire, Modern Drummer, American Songwriter, Alternative Press, SPIN a dalších, přinesla 11 nadupaných hymen.

Další novinkou Wage War je, že kapela byla vybrána stanicí SiriusXM Octane jako jedna z Future Five 2022 kapel této značky. Budoucí pětku pro rok 2022 tvoří pět nových umělců, které SiriusXM podpořila a kterým předpovídá, že v roce 2022 prorazí napříč žánry pop, R & B, country, hip hop a rock. Rok co rok se výběr Future Five od SiriusXM osvědčuje a upozorňuje na významné umělce.

Wage War jsou: Briton Bond [zpěv], Cody Quistad [rytmická kytara, vokály], Seth Blake [sólová kytara], Chris Gaylord [baskytara] a Stephen Kluesener [bicí].

Zobrazit program