18/04

WELSHLY ARMS / US, support: TORS – VYPRODÁNO

Datum: 18.4.2023
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: 590 Kč na webu Futurum Music Baru a GoOut.cz
Cena na místě: 690 Kč

Line up:
19:00 doors 
20:00 TORS
21:00 Welshly Arms

Koncert přesunut z Lucerna Music Baru. Vstupenky zakoupené na původní termín 2. 10. 2022 zůstávají v platnosti.

Welshly Arms, autoři hymnických singlů Legendary a Sanctuary, které zabodovaly i v českém rozhlasovém éteru, se po třech letech vrací do Prahy! Kapela přijede v rámci turné k novému albu.

Velké hity a živá vystoupení, při kterých mrazí v zádech. To jsou Welshly Arms. Jejich album No Place Is Home z roku 2018 nasbíralo přes 350 milionů streamů a dokonale ilustruje senzační hudební cestu Welshly Arms.

Poté, co v roce 2017 vypustili svůj hymnický singl Legendary, se pětice ze středozápadu katapultovala z hraní v místních hudebních klubech v Clevelandu na pódia největších světových rockových festivalů včetně Lollapalooza, The Reading & Leeds Festival, Rock am Ring a dalších.

Zatímco byli na cestách po Evropě a Severní Americe zdánlivě dva roky v kuse, objevily se melodie Welshly Arms v populárních médiích včetně oceňovaného filmu Quentina Tarentina The Hateful Eight (Trailer), Underground 6 (Netflix), Empire (Fox), FIFA (EA Sports) a byly použity významnými značkami, jako jsou Miller Lite, Jeep, ESPN, MLB, NFL a NASCAR a mnoha dalšími.

Jako support se představí britští Tors.

Zobrazit program